Portale Randkowe

AdultFlirt24

Strona AdultFlirt24 jest to niesamowity portal randkowy z kategorii randki dla dorosłych. Serwis ten jest dedykowany dla wszystkich osób, które poszukują partnera lub partnerki. Również osoby o odmiennej orientacji seksualnej mogą spokojnie znaleźć swoją drugą połówkę. Serwis został założony w 2017 roku i w przeciągu 4 lat pomógł naprawdę wielu singlom. A co najważniejsze członkostwo jest darmowe.

Zalety:Wady:
✅Czat na żywo❌Brak aplikacji mobilnej
✅Prywatność profili❌Nie można zgłaszać spamu
✅Szybka rejestracja❌Mało znany serwis

[maxbutton id = “1”]

Sprawdź Polecane Serwisy Randkowe 2021

Podstawowe Funkcje

Strona randkowa AdultFlirt24 pozwala na wyszukiwanie regionalne, dzięki czemu możemy znaleźć osoby z danej okolicy, które poszukują partnera lub partnerki. Często bywa, że na dużych stronach oferujących poznawanie singli ciężko jest się wyróżnić na tle setek innych profili. Dlatego portal ten wyszedł z inicjatywą, dzięki której możemy wykupić wyróżnienie, dzięki któremu więcej użytkowników zwróci uwagę na Państwa profil przy wyszukiwaniu. Warto jest uwzględnić też, iż istnieje możliwość blokowania użytkowników w taki sposób aby nie mogli się z wami kontaktować. Dzięki tej funkcji jesteśmy wstanie pozbyć się natrętnych wiadomości od osób, którymi nie jesteśmy zainteresowani. Dodatkowo ten randkowy portal posiada także czat na żywo, co umożliwia łatwiejszą komunikację z innymi singlami.

Rejestracja w serwisie

Duża zaletą portalu zwłaszcza dla nowych użytkowników jest rejestracja, która jest naprawdę bardzo szybka. Po wejściu na stronę naszym oczom ukarze się okno, w którym możemy rozpocząć zakładanie konta. Do zarejestrowania nowego konta potrzebujemy zaledwie 2-3minut. Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać podstawowe informację. Następnie należy potwierdzić konto poprzez link aktywacyjny wysłany na Państwa adres e-mail i gotowe. Po wykonaniu tych kroków, możemy zabrać się za budowanie swojego profilu singla, w celu poszukiwań wymarzonej/go partnerki/a.

Jeśli nie wiesz jak zbudować swój profil singla zapoznaj się z naszym poradnikiem

AdultFlirt24 serwis randkowy

AdultFlirt24 na telefonie

Niestety sporym minusem dla tego serwisu jest w dalszym ciągu brak aplikacji mobilnej, która umożliwiłaby singlom łatwiejszy dostęp. Natomiast posiada ona pełną responsywność, dzięki czemu dostosowuję się w przeglądarce do ekranu telefonu lub tabletu. Dlatego korzystać z tego portalu można praktycznie wszędzie mimo braku apki mobilnej.

AdultFlirt24 na telefonie
Po lewej stronie wersja na tablet, po prawej stronie wersja na telefon.

Anonimowość na portalu

Witryna posiada swoje zabezpieczenia, dzięki którym osoby z poza serwisu nie są wstanie przeglądać profili użytkowników. Taka możliwość przysługuje jedynie osobom, które są zarejestrowane. Dzięki temu zabiegowi istnieje tutaj naprawdę duża prywatność. Co więcej jest także możliwość zablokowania widoczności zdjęcia i udostępnienia go tylko dla wybranych użytkowników.

AdultFlirt24 randki dla doroslych

AdultFlirt24 zadbał także o techniczne bezpieczeństwo użytkowników. Zastosowane zostało tutaj szyfrowanie SSL, dzięki czemu połączenie jest w pełni prywatne i bezpieczne. Nie ma szansy na jakiekolwiek przechwytywanie wiadomości czy danych logowania. Strona jest całkowicie bezpieczna.

Walka z fałszywymi profilami

Pierwszą metodą, której celem jest przeciwdziałanie fałszywych kont jest wymaganie potwierdzenia adresu email. Ma to zniechęcić “trollowych” użytkowników do zakładania fake profili. Kolejną rzeczą zapobiegającą są moderatorzy, którzy codziennie kontrolują portal. Zdjęcia, które chcemy przesłać na nasz profil są sprawdzane właśnie przez moderatorów. Ma to na celu uniemożliwić dodawania zdjęć które nie są autentyczne. Na przykład zdjęcia zwierząt, aktorów, piosenkarek itp. itd.

AdultFiltr24 randki online

Usuwanie profilu

Strona randkowa pozwala anulować płatne członkostwo premium, aczkolwiek profil podstawowy nadal będzie aktywny. W celu usunięcia profilu z serwisu dla singli można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwszą z nich jest dezaktywacja. Powoduje to, iż profil singla przestaję być widoczny dla innych użytkowników, dzięki tej metodzie w każdej chwili możemy zalogować się i ponownie aktywować konto. Druga metoda to całkowite usunięcie konta. Przy tym rozwiązaniu trzeba się dokładnie zastanowić, ponieważ nie będzie możliwości cofnięcia tej decyzji.

Podsumowanie AdultFlirt24

Portal dla Singli AdultFlirt24 jest wartym uwagi serwisem dla wszystkich osób dorosłych, którzy szukają swojego wymarzonego partnera. Dzięki wielu przydatnym funkcją poszukiwania stają się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Na portalu istnieje spora różnorodność, dlatego każdy znajdzie kogoś dla siebie. Dużą zaletą jest możliwość korzystania z czatu, dzięki czemu rozmowy stają się o wiele bardziej wygodne. Dodatkowo prywatność oraz bezpieczeństwo użytkowników jest na wysokim poziomie dlatego warto jest zainteresować się tym serwisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *