...
polecane portale randkowe

Aplikacja randkowa Bratnia Dusza

Najlepsza aplikacja randkowa 2022 Bratnia Dusza skierowany jest dla osób które poszukują swojej drugiej połówki. Powstał w 2011r i obecnie ma 10lat. Dołączając do serwisu możesz być pewny, że znajdziesz swoją bratnią dusze w twojej okolicy. Portal posiada ogromną bazę użytkowników, która codziennie dopasowywana jest poprzez algorytmy. Wypróbuj już dziś i znajdź swoją partnerkę w 30sekund!

Zalety:Wady:
✅Niepowtarzalność profili❌Średnia prywatność
✅Duży przedział wiekowy❌Brak aplikacji mobilnej
✅Ogromna baza użytkowników

Podstawowe Funkcje witryny randkowej +18

Jednym z atutów tego serwisu randkowego dla singli jest wyszukiwanie regionalne. Dzięki niemu potencjalni partnerzy będą z twojej okolicy. Kolejnym plusem dla tej strony jest fakt, iż codziennie mamy szanse zobaczyć inne nowe profile. Większość stron po dopasowaniu profili przedstawia nam zawsze te same osoby, BratniaDusza tutaj się wyróżnia. Podczas przeglądania proponowanych singli istnieje możliwość odrzucenia tej osoby, dzięki temu ten profil nie zostanie wyświetlony nam ponownie. Komunikacja na tej stronie przebiega bardzo łatwo, a zasługą tego jest czat, który oferuje nam prywatne rozmowy.

randki na telefon online

Darmowa Rejestracja w serwisie Bratnia Dusza

Platforma oferuję średnio długą rejestrację, która łącznie wymaga wypełnienia 10 pozycji. Dodatkowo w celu aktywacji konta trzeba kliknąć link aktywacyjny, który przyjdzie na maila podanego w formularzu rejestracyjnym. Po zakończeniu rejestracji możemy przejść do uzupełniania naszego profilu.

Bratnia Dusza aplikacja randkowa na telefon

Bardzo istotnym faktem jest poinformowanie Państwa, iż strona ta niestety nie oferuję pobrania aplikacji mobilnej. Aczkolwiek warto jest zauważyć, iż strona ta jest w pełni responsywna. Dlatego można w łatwy i przyjemny sposób korzystać z tej platformy randkowej na telefonie bądź tablecie. Dzięki temu mogą państwo korzystać w każdej chwili i z każdego miejsca z usług tego serwisu.

aplikacja randkowa przez Internet dla singli

Prywatność na portalu randkowym

Podobnie do innych portali randkowych, serwis ten zablokował możliwość przeglądania profili użytkowników, jeśli nie jest się zalogowanym. Zapewnia to odpowiedni poziom anonimowości dla użytkowników. Portal ten nie oferuję możliwości maskowania galerii zdjęć, dlatego każdy zarejestrowany użytkownik może je przeglądać. Wszystkie dane na serwisie są wysyłane poprzez bezpieczne połącznie SSL, jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie.

top 10 aplikacja randkowa 2022

Walka z fałszywymi profilami

Wszystkie nowo zarejestrowane konta muszą przejść weryfikację mailową. W której trzeba potwierdzić swój email poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego. Dodatkowo każde dodane zdjęcie przechodzi przez weryfikację moderatora. Ma to na celu sprawdzenie autentyczności dodanego zdjęcia. Dzięki temu nie znajdą Państwo na tym serwisie żadnych zdjęć celebrytów, zwierząt itp. Przeciw działanie fałszywym profilom jest na poziomie dostatecznym.

Podsumowanie Aplikacja Randkowa Bratnia dusza

Serwis randkowy dla singli Bratnia Dusza jest skierowany dla szerokiego grona osób. Każdy powinien bez problemowo odnaleźć tutaj swoją drugą połówkę. Osoby starsze jak i te młodsze, szukający przygody na jedną noc lub te poszukujące stabilności. Witryna oferuję nam naprawdę spory wybór i posiada duża bazę użytkowników. Co więcej dopasowania są przede wszystkim na podstawie regionu, dzięki temu możesz znaleźć swojego wymarzonego partnera w twoim pobliżu. Dużym plusem jest także niepowtarzalność profili, które sprawia, że codziennie widujesz nowych użytkowników. Z portalu skorzystała już ogromna ilość singli i nie tylko którzy są zdecydowanie zadowoleni. Wypróbuj już dziś, twoja druga połówka już czeka! Zobacz top 10 aplikacje randkowe 2022

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.