Poradniki

Jak zachowywać się na serwisie randkowym?

pierwsza randka na serwisie randkowym

Jesteś singlem i wpadłeś na pomysł, że spróbujesz swoich sił na serwisie randkowym? No więc wybrałeś już odpowiedni portal, profil również przygotowany i co dalej? Na portalach randkowych możesz znaleźć naprawdę wielu ludzi, a przy odrobinie cierpliwości i szczęścia być może znajdziesz partnera na resztę życia. No dobra ale jak nawiązywać kontakt z singlami? No więc na początek skup się na wiadomościach prywatnych to dobry krok. Ale jak pisać, żeby nikogo nie zniechęcić? Tego dowiesz się w tym poradniku.

Pierwsza rozmowa

Jak przy wszystkim pierwszy krok jest najtrudniejszy i prawie zawsze najważniejszy, nie inaczej jest przy serwisach randkowych. Naprawdę spora ilość ludzi, nie wiem jak zachowywać się przy świeżo poznanej osobie. Kiedy znajdziesz już potencjalnego partnera nie wahaj się i od razu staraj się nawiązać kontakt.

Pierwsza wiadomość

Twoja wiadomość powinna być jak najbardziej wyjątkowa i mówiąca jednocześnie jaką osobą jesteś. Ponieważ atrakcyjni single dostają naprawdę ogromne ilości wiadomości, musisz się postarać aby to właśnie na twoją ktoś zechciał odpowiedzieć. Z całą stanowczością przy świeżym stosunku unikaj chamskiego podrywu, głupich żartów itp. Postaraj się nawiązać wiadomość to jakiejś informacji z jego/ jej profilu. Jeśli macie podobne zainteresowania pójdzie zdecydowanie łatwiej! Aczkolwiek jeśli nie znalazłeś wspólnych cech, możesz również próbować inaczej. Na przykład, jeśli ktoś ma zdjęcie z psem w tle, możesz napisać, że bardzo jest fajny i czy to jej/jego/ itd.

Szukaj wspólnych tematów

Istnieje szansa, że akurat ten singiel/ka, poznany na portalu randkowym może zostać tą jedyną osobą dla ciebie. Dlatego po tym jak już zaczniesz rozmowę staraj się szukać wspólnych upodobań. Najprościej będzie wspomnieć o swoich zainteresowaniach lub po prostu wypytać tą drugą osobę o jej zainteresowania. W ten sposób łatwiej ci będzie znaleźć wspólne tematy. Ale uważaj, aby zwykła towarzyszka rozmowa nie zamieniła się w przesłuchanie z twojej strony!

Utrzymaj kontakt

Uświadamiasz sobie, że coś zatrybiło? Tak więc warto chyba by było podtrzymać tą znajomość. Staraj się pisać w pozytywny i zabawny sposób, aczkolwiek nie bądź też nachalny. Jeśli może to być partner na resztę życia, to nie ma co się śpieszyć wszystko przyjdzie w swoim czasie. Staraj się być jak najbardziej oryginalny, to zwiększy twoje szanse na kontynuację czatowania. Po kilku rozmowach na portalu, warto jest zaproponować video rozmowy lub rozmowy telefoniczne. Lecz jeśli ta druga osoba, będzie uważać to na zbyt wcześnie uszanuj tą decyzję i wstrzymaj się.

na serwisie randkowym możesz znaleźć partnera

Tego powinieneś unikać!

Wiele osób na początku znajomości popełnia straszne błędy, które przynoszą odwrotny efekt do zamierzonego. W najgorszych sytuacjach, znajomość może zakończyć się jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dlatego powinieneś unikać tego co jest zawarte w tym punkcie.

Najważniejsze jest to abyś nie kłamał! Nigdy nie podawaj fałszywego wieku, trzymaj się prawdy, nie mów, że jesteś bogatszy niż jesteś na prawdę. Staraj się również nie pisać dwuznacznie, to nie przyniesie nic dobrego. Swoje osobiste tematy nie podawaj na tacy przy pierwszej rozmowie. Postaraj się zachować je na później, nikt nowo poznany nie chce słuchać o twoich prywatnych sprawach. Zwróć także uwagę na swoją pisownie, uważaj aby nie popełniać błędów ortograficznych i pisz w czytelny sposób. Warto też uprzedzić abyś nie składał różnych ofert o tle seksualnym.

Na jakim portalu randkowym aktualnie jest najlepiej szukać partnera?

Staraj się trzymać wskazówek, które znalazłeś w tym poradniku jak i we wszystkich poprzednich. Pamiętaj, że singiel z cała stanowczością powinien skupić się na pierwszym dobrym wrażeniu. Jeżeli masz problem z wyborem portalu, postaramy ci się pomóc.

Na naszej stronie znajdziesz zestawienie najlepszych portali randkowych na rok 2021. Wszystkie przedstawione serwisy były dokładnie testowane. Na podstawie wszystkich spostrzeżeń powstało właśnie nasze zestawienie.

2 thoughts on “Jak zachowywać się na serwisie randkowym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *