...
ranking stron randkowych

Polecany portal randkowy WildSpank

Portal randkowy WildSpank to strona z kategorii ogłoszenia randkowe. Założony został w 2017roku i aktualnie ma cztery lata. Przeznaczony jest dla osób powyżej 21 roku życia, które poszukują stabilności w życiu. Dzięki tej platformie wielu singli znalazło już swojego partnera lub partnerkę na całe życie. Nie czekaj i rozpocznij poszukiwania już dziś.

Zalety:Wady:
✅Można zgłasza podejrzane konta❌Brak Aplikacji Mobilnej
✅Dodawanie filmików❌Brak nowości
✅Czat online
✅Wiele pozytywnych opini

Podstawowe funkcje portal randkowy wildspank

Jako jeden z nielicznych portali randkowych WildSpank oferuję możliwość dodawania filmików na swoim profilu. Pozwala to na wyróżnienie się na tle pozostałych użytkowników. Podczas przeglądania profili, możemy skorzystać z podstawowych flirtów wyszukiwania np. tylko online, ze zdjęciem. Aczkolwiek istnieją także zawansowane opcje, które oferują nam specjalne kryteria. Podobnie do większości serwisów tego typu, ta platforma randkowa oferuję także wyszukiwanie regionalne, co pozwala nam na znalezienie singli z naszej okolicy. Kolejną funkcją jaką oferuję nam portal jest możliwość polubienia interesujących nas profilów. Dzięki temu, możemy utworzyć osobną listę użytkowników, którymi jesteśmy zaciekawieni. Co więcej mamy sposobność korzystania z prywatnego czatu.

Rejestracja za darmo w serwisie WildSpank

Strona ogłoszeniowa dla singli oferuję krótki formularz rejestracyjny. Który wymaga wypełnienia jedynie pięciu pozycji. Mamy także konieczność kliknięcia specjalnie wygenerowanego linku wysłanego na naszą pocztę mailową. Dzięki czemu nasze konto w pełni się aktywuję. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego wypadałoby wypełnić profil. Następnie możemy możemy przejść do wyszukiwania randkowych anonsów.

Prywatność na serwisie randkowym 2022

Przeglądanie profili dla osób niezarejestrowanych na portalu jest nie możliwe. Dzięki temu mamy zapewniony odpowiedni poziom anonimowości. Istnieje możliwość zablokowania naszej galerii zdjęć i udostępnianie jej dla wybranych użytkowników. W związku z tym, iż platforma przechowuje prywatne dane osób i jest tego świadoma. Postanowiła wprowadzić bezpieczne połączenie SSL, dzięki czemu wszystkie informacje na platformie są bezpieczne.

WildSpank strona randkowa w wersji na telefon

Jeśli preferują państwo korzystać z serwisów głównie na telefonie lub tablecie, to strona te nie będzie stanowić problemu. Ponieważ jest w pełni responsywna, dzięki czemu dopasowuję się do ekranu każdego urządzenia. Co pozwala na korzystanie z serwisu w każdym miejscu i kiedy tylko chcemy. Nie mniej jednak witryna jak dotąd nie postanowiła wprowadzić swojej mobilnej aplikacji. Co byłoby dużym udogodnieniem dla użytkowników.

Walka z fałszywymi profilami

Wszystkie dodawane zdjęcia wymagają akceptacji przez moderatora zanim zostaną opublikowane. Pozwala to na zapobieganie nieautentycznym zdjęciom np. celebrytów. Co więcej wszystkie świeżo założone konta muszą przejść weryfikację email, który potwierdza, iż podany email w procesie rejestracji jest prawdziwy/nasz. Jeśli napotkają Państwo jakiegoś podejrzanego użytkownika, mają państwo możliwość zgłoszenia go do moderatora. Który przeprowadzi ponowną weryfikację.

Podsumowanie portal randkowy 2022

Platforma WildSpank to idealny serwis dla osób, które szukają swojej drugiej połówki. Powstał on z myślą o singlach, którzy szukają stabilności oraz poważnego związku. Jeśli jesteś taką osobą nie czekaj i zarejestruj się już dziś. Strona jest godna pochwalenia, dzięki swojej stabilności. Nie znajdziemy tutaj żadnych szalonych nowości, ale wszystkie swoje potrzebne i docenione przez użytkowników funkcję. W swojej czteroletniej historii serwis pomógł w dopasowaniu wielu singli, którzy do dziś tworzą szczęśliwe związki. Zobacz także najpopularniejsze serwisy randkowe w polsce

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.