...
fb randki facebook

Randki facebook czy warto?

Randki facebook to odpowiedź jednego z gigantów scoialmediów dla wszystkich samotnych osób. Jeśli jesteś singlem, ale chciałbyś to zmienić, to fb daje ci taką szanse. Nowa funkcja portalu działa podobnie do innych popularnych serwisów randkowych. Ale to co ich wyróżnia to ogromny zasięg, bowiem posiadają 2,4 miliarda użytkowników (mowa tutaj o całym facebooku). Dzięki temu otrzymujemy znacznie większe możliwości i to całkowicie za darmo.

Najlepszy serwis randkowy 2022 Klik

Facebook randki opinie

Jedną z bardzo istotnych rzeczy, które trzeba zaznaczyć jest to, że nie wszyscy znajomi z facebooka dowiedzą się o waszym dołączeniu do funkcji randki fb. Jest to zdecydowanym plusem ponieważ nie każdy chce się z obnosić z tym, że szuka miłości w Internecie. Aczkolwiek jeśli chcecie aby wasze działania randkowe udostępniały się w aktywności waszego profilu, można również dobrać odpowiednie ustawienia. Przygodę z portalem zaczyna się od krótkiego formularza, który pomoże algorytmowi dobrać proponowane profile do waszych oczekiwań. Jeśli już uzupełnicie wszystkie istotne dane wystarczy dodać zdjęcie profilowe i możecie zaczynać poszukiwania.

Randki fb jakie minusy?

Jednak jak wszystko i wszyscy serwis facebooka także posiada wady. W naszej opinii cała funkcja facebooka wygląda jeszcze na nie dopracowaną. Patrzymy tutaj głównie z perspektywy użytkownika. Ponieważ w porównaniu na przykład do tindera przeglądanie proponowanych użytkowników nie jest w stu procentach wygodne i łatwe. Natomiast trzeba wziąć pod uwagę, ze to wciąż nowy projekt, a biorąc pod uwagę jak potężnym serwisem jest facebook, możemy się spodziewać, że funkcja randki fb zostanie w najbliższej przyszłości dopracowana.

Aplikacja czy na komputerze?

Z facbkoowych randek można korzystać zarówno na komputerze jak i w aplikacji randkowej. Nie różni się to niczym szczególnym. Dlatego jeśli wygodniejsze jest dla ciebie randkowanie przez telefon, to nie musisz się przejmować ograniczonymi funkcjami. Analogicznie jest w wersji komputerowej, jeśli przyjemniej użytkuje ci się na PC. Możesz w pełni korzystać z randek na komputerze.

Randki na facebook czy warto się zarejestrować?

Uważamy, że randki facebook to funkcja z dużym potencjałem, która będzie nieustannie dopracowywana. Jeśli jesteś singlem i pragniesz znaleźć swoją miłość, to warto jest się zalogować do fb randek i spróbować sowich sił. Jednak jeśli nie jesteś jeszcze przekonany zachęcamy do zapoznania się z ranking portali randkowych i wybraniu jednego z najlepszych i najbardziej popularnych serwisów. Bądź sprawdzeniu aktualnych ogłoszeń matrymonialnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.