Portale Randkowe

Randki Lokalne

Randki Lokalne dla singli

Strona randkowa “Randki Lokalne” jest to wyjątkowy serwis, który wypada wyjątkowo dobrze na tle jego konkurencji. Przeznaczony jest dla osób, które poszukują partnera lub partnerki ze swojej lokalizacji. Co więcej platforma jest pionierem w swojej kategorii nawiązywania relacji przez Internet. Posiada bardzo dobry stosunek płci, a także tygodniowo zyskuję godną pochwały liczbę nowych użytkowników.

Zalety:Wady:
✅Rozmowy Video❌Brak Aplikacji Mobilnej
✅Wysoka Prywatność❌Długa akceptacja zdjęć
✅SSL
✅Można zgłaszać spam
[maxbutton id=”4″]

 

Sprawdź Polecane Serwisy Randkowe 2021

Podstawowe funkcje

Serwis randkowy oferuję standardowe wyszukiwanie z podstawowymi kryteriami(płeć, wiek, z/bez zdjęcia itp.). Aczkolwiek dla bardziej wymagających posiada także dodatkowe zaawansowane wyszukiwanie. Przeważnie na dużych portalach randkowych trudno jest uzyskać zainteresowanie swoim profilem. W tym przypadku strona oferuję możliwość wyróżnienia użytkownika, aczkolwiek warto zaznaczyć iż jest to płatna funkcja. Randki Lokalne posiada także opcję czatowania jeden na jeden o raz opcje rozmowy z kamerką internetową. Dzięki temu bardzo dobrze można poznać osobę przed pierwszą randką. W przypadku osób natrętnych pomimo braku Państwa zainteresowania istnieje możliwość blokowania. Platforma dla singli oferuję także ocenę osobowości, która później wykorzystywana jest poprzez algorytm przy wyszukiwaniu.

randki lokalne serwis randkowy

Rejestracja w serwisie

Strona randkowa udostępnia nam możliwość bardzo szybkiej rejestracji. Formularz posiada jedynie 10 wymaganych pól oraz konieczne potwierdzenie adresu email. Istnieje także możliwość zarejestrowania się poprzez użycie naszego konta facebook. Po zakończeniu rejestracji możemy przejść do uzupełniania naszego profilu.

Nie wiesz jak uzupełnić swój profil singla? Sprawdź

Randki Lokalne online za darmo

Randki Lokalne na telefonie/tablecie

Strona jest zaprojektowana w pełni responsywny sposób, dzięki czemu dostosowuję się do każdego możliwego ekranu urządzenia. Dzięki temu mamy możliwość zalogowania się na platformę z każdego miejsca w jakim tylko chcemy. Z przykrością musimy stwierdzić, iż ten serwis póki co nie doczekał się aplikacji mobilnej, która ułatwiła by znacząco korzystanie użytkownikom.

randki lokalne w Internecie
Po lewej stronie wersja na tablet, po prawej stronie wersja na telefon

Prywatność na portalu

Jest to ważny element każdego portalu, którym Randki Lokalne mogą zdecydowanie się pochwalić. Przede wszystkim żaden nie zalogowany użytkownik z potwierdzonym adresem email nie ma możliwości przeglądania profili. Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ zapewnia dość spory poziom prywatności dla użytkowników. Warto też dodać, iż istnieje możliwość blokowania zdjęć z Państwa galerii i udostępniania jej tylko dla wybranych użytkowników. Co więcej całość na stronie jest zabezpieczona poprzez bezpieczne połączenie SSL.

Walka z fałszywymi profilami

Każde konto przed aktywacją musi mieć potwierdzony adres e-mail. Wszystkie zdjęcia dodawane przez Państwa muszą zostać zaakceptowane przez moderatorów. Ma to na celu zabezpieczenie przed dodawaniem nieautentycznych zdjęć(Zwierzęta, celebryci itp.) Istnieje także możliwość zgłaszania podejrzanych profili.

Podsumowanie Randki Lokalne

Platforma Randkowa Randki Lokalne jest to dobrze zapowiadający się się serwis na który warto jest zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz singli z twojej okolicy to portal idealny dla ciebie. Aktualnie portal posiada sporą liczbę użytkowników, która ciągle rośnie. Dużym atutem jest także stosunek płci, który jest z przewagą kobiet. Z cała pewnością warto sprawdzić ten portal randkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *