...
najlepszy serwis randkowy dla singli online

Randki przez internet Be2

Randki przez internet be2 to ciesząca się niesamowitą popularnością serwis randkowy. Przeznaczony jest dla singli po trzydziestym roku życia, którzy ciągle szukają swojej drugiej połówki. Portal ten jest jednym z niewielu najdłużej działających portali randkowych w Polsce. Ponieważ powstał on już w 2004 roku i posiada ogromną liczbę aktywnych użytkowników – ponad 3 miliony. Platforma powstała dla osób, które szukają poważnego stałego związku, a nie przelotnych romansów. Witryna również może się pochwalić świetnym wynikiem stosunku kobiet do mężczyzn. Wynosi on 57% kobiet do 43% mężczyzn.

Zalety:Wady:
✅Wysoka prywatność oraz bezpieczeństwo❌Długa rejestracja
✅Rozmowy Video❌Drogie konto Premium
✅Stosunek płci❌Przeglądanie profili
✅Aplikacja Mobilna

Podstawowe funkcje portalu randkowego

Strona do randki online, wprowadziła wyjątkowy system wyszukiwania partnerów. Dzięki informacją zawartym w Państwa profilu, a także krótkiemu testowi na osobowość. Platforma sama proponuje użytkowników, którzy potencjalnie nadają się na Waszego partnera. Jest to naprawdę trafne i jednocześnie oryginalne rozwiązanie z ich strony. Ponieważ już dawno zostało udowodnione, że związki które posiadają wspólne cechy i upodobania mają większe szanse na przetrwanie. Portal nie oferuje przeglądania profili dowolnych użytkowników, jedynie tych, którzy zostali do państwa dopasowani. Przydatną funkcją jaką oferuję nam be2 jest też możliwość skorzystania z pomocy specjalisty. Dzięki niemu możemy w szybki i łatwy sposób nauczyć się odpowiedniego podejścia do potencjalnych partnerów i ograniczyć błędy do minimum. Jest także możliwość odwiedzenia bloga, na którym opisane są szczęśliwe pary, które poznały się dzięki właśnie tej platformie. Najlepszą i zarazem wyjątkową funkcją z jakiej możemy skorzystać jest możliwość prowadzenia rozmów video.

randki przez internet dla singli online

Rejestracja w serwisie randki przez internet za darmo

Ponieważ ta witryna posiada oryginalny system dopasowywania par, poprzez bardzo dopracowany algorytm. Rejestracja jest dosyć długa, aczkolwiek nie zawiera ona żadnych trudnych i skomplikowanych pytań. Po wypełnieniu podstawowych informacji, będziemy musieli wykonać test na osobowość, który pozwoli na lepsze dopasowanie singli. Zachęcamy do skrupulatnego i szczerego wypełnienia ankiety, ponieważ wpłynie to tylko na Państwa korzyść. Rejestracja oraz test jest w pełni darmowa i daje nam wiele korzyści. Po zakończeniu całego procesu, możemy przejść do przeglądania zaproponowanych profili. Warto jest pamiętać o potwierdzeniu adresu e-mail w celu pełnej aktywacji konta.

Be2 aplikacja mobilna

Niezmiernym atutem jakim może pochwalić się b2e jest możliwość pobrania aplikacji mobilnej. Zarówno na telefony z systemem android jak i również na IOS. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu użytkowników, ponieważ mogą w każdej porze i w każdym miejscu bezproblemowo korzystać z serwisu. Jeśli natomiast nie masz ochoty instalować aplikacji na swój telefon. To równie dobrze możesz skorzystać z przeglądarki internetowej. Strona jest responsywna i dopasowuje się do każdego telefonu lub tabletu.

top 10 randki przez internet

Prywatność w Serwisie dla singli

Anonimowość na tym portalu jest naprawdę na najwyższym szczeblu. Przede wszystkim żaden niezarejestrowany użytkownik nie ma możliwości przeglądania profili. Co więcej dzięki systemowi dopasowywania nie wszystkie osoby zalogowane mają możliwość zobaczenia Państwa profilu. Zapewnia to nam naprawdę sporą prywatność. Istnieje także możliwość dodania prywatnych zdjęć, wtedy państwo decydują, którzy użytkownicy mogą przeglądać Państwa galerię. Wszystkie dane na tym serwisie randkowym są chronione przez bezpieczne połączenie SSL. Dlatego wszystkie dane są całkowicie bezpieczne.

Podsumowanie Serwisu randki online

Randki przez internet be2 jest świetnie rozwiniętą platformą z kategorii randek online. Ciekawym rozwiązaniem, które jest jej atutem jest dobór użytkowników na podstawie ich osobowości, zainteresowaniach itp. Również dużym atutem jest ogromna ilość aktywnych singli na portalu. A także zrównoważony stosunek kobiet do mężczyzn. Sporym plusem dla tego serwisu jest także zachowanie maksymalnej prywatności użytkowników. Oraz liczne zabezpieczenia danych osobowych. Sprawdź także porównywarka top 10 portali randkowych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.