...
top10 portali randkowych 2022

Serwis Randkowy Nasza Tajemnica

Serwis randkowy Nasza Tajemnica jest platformą przeznaczoną głównie dla osób dorosłych. Powstał on w roku 2020 dlatego jest stosunkowo dość młodym portalem. Aczkolwiek codziennie zyskuje setki a nawet tysiące nowych użytkowników. Dzięki tej stronie i jej wielu opcji wyszukiwania bez problemu znajdziesz swoją wymarzoną partnerkę lub partnera. Portal jest zarówno dla tych którzy szukają stabilności jak i dla tych co szukają chwili rozkoszy. Dlatego jeśli szukasz ciekawych doznań to strona również dla Ciebie. Minimalny wiek do korzystania z tej witryny to 18lat.

Zalety:Wady:
✅Wiele filtrów wyszukiwania❌Brak aplikacji mobilnej
✅Szybka rejestracja❌Nie można zgłaszać spamu
✅Wyszukiwanie regionalne❌Mało znany portal
✅Czat

Podstawowe funkcje portalu randkowego

Jedną z ważniejszych funkcji z jakich możemy skorzystać na platformie randkowej jest wyszukiwanie regionalne. Pozwala nam ono na wyszukiwanie singli z konkretnych miast. Jest to naprawdę sporę udogodnienie dla osób, którym zależy na singlach z okolicy. Co więcej przy przeglądaniu profili użytkowników możemy stosować różne filtry według naszych kryteriów. Następną funkcją która jest istotna to możliwość czatowania i pisania prywatnych wiadomości. Usprawnia tam to bardzo znacznie kontakt z potencjalnym partnerem. Przydatnym narzędziem jest także możliwość sprawdzania, kto oglądał nasz profil.

serwis randkowy dla singli 2022

Darmowa rejestracja na platformie randkowej

Duża zaletą portalu randkowego Nasza Tajemnica jest na pewno szybka i łatwa rejestracja. Całość rejestracji zajmie nam raptem kilka minut. Wymagane do wypełnienia jest jedynie 9 pól podstawowymi danymi np. email, login itp. Jeśli nigdy nie korzystałeś z tej strony dla singli, to formularz rejestracyjny wyskoczy ci tuż po wejściu na platformę. Po zakończeniu rejestracji możesz przejść do uzupełniania profilu

darmowe strony randkowe

Nasza Tajemnica aplikacja randkowa

Jak było wspomniane na samym początku portal jest cały czas młodą witryną. Niestety w dalszym ciągu nie doczekaliśmy się aplikacji mobilnej, która zdecydowanie ułatwiła by korzystanie z tej platformy. Nie mniej jednak storna została zaprojektowana w taki sposób aby była responsywna dla każdego urządzenia. W związku z tym jeśli wolisz używać telefonu lub tabletu to nie napotkasz znacznych utrudnień.

Serwis Randkowy, a prywatność na nim

Ważnym punktem, który wszyscy sobie cenią jest zapewnienie prywatności. Witryna Nasza Tajemnica uniemożliwia przeglądanie profili osobom spoza serwisu. Oznacza to, że nasze zdjęcia i wszelkie dane nie będą dostępne w „google zdjęcia” itd. Jest to zdecydowaną zaletą tego serwisu ponieważ zapewnia nam to wysoki poziom prywatności. Aczkolwiek minusem jest brak możliwości zablokowania galerii zdjęć dla użytkowników serwisu. Wszystkie zarejestrowane osoby mogą przeglądać Państwa galerię. Całość jest zabezpieczona przez protokół SSL.

top10 serwis randkowy dla dorosłych 2022

Podsumowanie strony do randkowania singli Nasza Tajemnica

Nasza Tajemnica jest to młody dobrze zapowiadający się serwis randkowy. Codziennie rejestruję się tam setki a nawet tysiące nowych użytkowników. Dlatego jeśli poszukujesz drugiej połówki to powinieneś zainteresować się tą platformą randkową. Ponieważ ma on naprawdę spory potencjał. Wiele kryteriów wyszukiwania daje nam szanse na dużą skuteczność podczas wyszukiwania potencjalnego partnera/ki. Zachęcamy także do zapoznania się z porównywarką najlepszych serwisów randkowych 2022

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.