Portale Randkowe

Zmysłowy Klub

zmysłowy klub sex randki

Platforma randkowa Zmysłowy Klub jest to bardzo młody portal randkowy, z bardzo dużym potencjałem. Założony został w 2020 rok i nie przestaje się rozwijać. Jest to serwis z kategorii randki dla dorosłych i korzystać mogą z niego tylko osoby po 18 roku życia. Jeśli szukasz swojej drugiej połówki lub oczekujesz jednorazowych przygód. To z pewnością znajdziesz tutaj to czego szukasz.

Zalety:Wady:
✅Dopasowywanie do ekranu❌Brak maskowania zdjęć
✅Historia Gości❌Brak aplikacji mobilnej
✅Duży potencjał❌Strona jest nowa i mało znana
✅Rosnąca liczba użytkowników
[maxbutton id=”6″]


Sprawdź Polecane Serwisy Randkowe 2021

Podstawowe funkcje

Strona randkowa oferuję nam możliwość dopasowania regionalnego. Dzięki temu proponowani partnerzy będą z twojej bliskiej okolicy. Co jest dużą zaletą dla osób sztukujących stałej relacji. A oprócz tego istnieje także możliwość ogólnego przeglądania profili z uwzględnieniem filtrów. Między innymi takich jak płeć, pochodzenie, wiek i wiele innych. Istnieje także możliwość przeglądania osób, które odwiedziły nasz profil. Kolejną przydatną funkcją jest opcja korzystania z czatu na żywo, w którym można prowadzić rozmowy jeden na jeden.

Zmysłowy Klub randki dla singli online

Rejestracja w serwisie Zmysłowy Klub

Jeśli chodzi o rejestrację to strona zmysłowy klub nie odbiega znacząco od swojej konkurencji. Standardowo posiada ona średniej długości formularz, w którym znajdziemy łącznie dziesięć pól do wypełnienia. Po zakończeniu uzupełniania danych, na nasz email przyjdzie wiadomość zawierająca link aktywacyjny. Musimy kliknąć go, a następnie konto zostanie w pełni aktywowane. Następnie można zająć się uzupełnianiem profilu randkowego.

Jeśli nie wiesz jak uzupełnić swój profil singla sprawdź nasz poradnik.

zmysłowy klub randki internetowe

Zmysłowy Klub na telefonie lub tablecie

Ta strona została w pełni zoptymalizowana dla smartfonów oraz tabletów. Dzięki czemu dopasowuje się do każdego urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Dzięki temu możemy korzystać z serwisu wszędzie i kiedykolwiek chcemy. Nie mniej jednak projekt jest naprawdę świeżą sprawą i niestety nie doczekała się jeszcze swojej aplikacji mobilnej. Co w znacznym stopniu mogłoby ułatwić użytkownikom korzystanie.

po lewej stronie wersja na tablecie, po prawej stronie wersja na telefonie

Prywatność na portalu randkowym

Anonimowość na portalu jest na standardowym poziomie podobnie jak u konkurencji. Osoby, które nie posiadają aktywnego konta nie mają możliwości przeglądania profili użytkowników. Niestety ta platforma randkowa nie udostępniła możliwości udostępniania galerii tylko dla wybranych użytkowników. Wszystkie zarejestrowane osoby mogą przeglądać Państwa zdjęcia. Platforma magazynuje ogromne ilości danych użytkowników i jest tego świadoma. Dlatego wszystkie treści chronione są poprzez bezpieczne połączenie SSL.

Walka z fałszywymi kontami

Wszystkie konta muszą zostać aktywowane poprzez specjalnie wygenerowany link, który przychodzi na podany adres email. Dopiero po jego kliknięciu konto zostaje aktywowane. Co więcej wszystkie dodawane zdjęcia muszą przejść weryfikację moderatora. Dzięki temu dodawanie nieautentycznych zdjęć np. celebrytów jest niemożliwe.

Podsumowanie

Zmysłowy Klub to bardzo młody serwis randkowy aczkolwiek posiada on naprawdę bardzo duży potencjał. Zdecydowanym atutem platformy jest rozbudowana opcja wyszukiwania partnerów, która daje spore możliwości dla użytkowników. Liczba użytkowników stale rośnie, co pokazuje iż ta witryna jest warta uwagi. Jeśli jesteś osobą która poszukuję namiętnych romansów to z koniecznie powinieneś sprawdzić co oferuję ta strona. Nie czekaj i zacznij szukać już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *